Przeskocz do treści

Lotnisko Warszawa Okęcie

Wynajem Auta na lotnisku Warszawa Okęcie

Rezerwacji samochodu z naszej Wypożyczalni Aut Online można dokonać na polskich lotniskach. Jeśli zatem przylatujesz do któregoś z naszych portów lotniczych, bez problemu wynajmiesz samochód online.

Lotnisko Warszawa Okęcie to międzynarodowy port lotniczy, położony przy ul. Żwirki i Wigury, zaledwie 10 km od centrum Warszawy. Posiada ono bardzo bogatą i zróżnicowaną infrastrukturę, nie brakuje tutaj sklepów, kawiarni, restauracji. Znajdziemy również pokoje z przewijakami dla dzieci i kaplic ekumeniczne. Niepełnosprawni podróżni mogą liczyć na pomoc obsługi lotniska, w poruszaniu się po porcie lotniczym oraz przy wsiadaniu i wysiadaniu z samolotu.

Wśród linii lotniczych, jakie obsługują ten port lotniczy, wymienić należy m.in. PLL LOT, Lufthansa, Turkish Airlines, AirSerbia, Aeroflot, Vueling, Aer Lingus, Fly Emrates, British Airways, czy tanie linie lotnicze Wizz Air oraz Norwegian. Z lotniska Waraszawa Chopina można polecieć praktycznie w każdy zakątek świata (Londyn, Madryta, Barcelona, Paryż, Edyburgh, Budapeszt, Chicago, Nowy york, Pekin, Tel Aviv, Larnaka, Bankgkok i wiele innych.

Swoim pasażerom port lotniczy w Warszawie oferuje prawie 2600 miejsc parkingowych, ulokowanych na trzech parkingach. Auto można zostawić na kilka minut, kilka dnia a nawet kilka tygodni. Również na tych parkinach znajdują się specjalne strefy postojowe, na których można znaleźć samochody zarezerwowane w naszej wypożyczalni.

Jeśli zatem zdecydujesz na wynajem auta na lotnisku w Warszawie, bez problemu odbierzesz swój samochód i odjedziesz w dowolnym kierunku, bez tracenia czasu na komunikację miejską.

Więcej informacji na temat lotniska Warszawa Okęcie znajdziesz na jego oficjalnej stronie: