Przeskocz do treści

Wynajem Auta

Jak zarezerwować samochód przez internet?

Zdecydowanie najwygodniejszym sposobem na podróżowanie jest własny samochód. Nie jesteśmy wtedy uzależnieni od rozkładu jazdy, czy innego kierowcy, który decyduje w którym momencie się zatrzymać. Możemy również zminimalizować straty czasowe, które ponieślibyśmy np. przemieszczając się komunikacją miejską z jednego miejsca do drugiego.

Wynajem aut w wypożyczalni to dobre rozwiązanie zarówno na rodzinne wakacje, weekend z przyjaciółmi lub spotkanie biznesowe. I to nie tylko w sytuacji, w której do danego miasta przylatujemy samolotem.

Na wynajem auta z wypożyczalni samochodowej można zdecydować się wtedy, kiedy nasz pojazd jest zbyt mały by pomieścić wszystkich pasażerów albo zwyczajnie obawiamy się, że technicznie nie nadaje się do podróży i bezpieczniej będzie coś wynająć.

Rezerwacja auta online

Wynajem auta ze stacjonarnej wypożyczalni samochodów to ryzyko, że w tym konkretnym momencie nie znajdziemy nic, co by nam odpowiadało. Dlatego też zdecydowanie wygodniejszym sposobem, jest rezerwacja samochodu przez internet. W kilu prostych krokach, poprzez podanie adresu mailowego można wynająć samochód jaki akurat nas interesuje. Bez wychodzenia z domu i marnowania czasu.

Sami decydujemy jaki pojazd chcemy wynająć i na ile. Od razu możemy również zobaczyć cenę za wynajem auta oraz cenę za ewentualne dodatkowe wyposażenie pojazdu jak fotelik dla dziecka czy nawigację GPS.

Jeśli interesujący nas samochód jest już w danym terminie zarezerwowany, nie zobaczymy go na liście, zostaną nam natomiast zaproponowane pojazdy o bardzo zbliżonych parametrach.

Jak wynająć auto online u nas?

1. Skorzystaj z wyszukiwarki zamieszczonej w prawym, bocznym panelu.
2. Wybierz datę wynajmu i zwrotu pojazdu oraz miejsce najmu. Do wyboru są wszystkie polskie lotniska i większość miast.
3. Zwrot auta może odbywać się w innym punkcie niż wynajem.
4. Kliknij przycisk SZUKAJ.
5. Zostaniesz przeniesiony do strony na której wyświetlą się wszystkie dostępne w tym terminie i miejscu pojazdy.
6. Zobaczysz też całkowite ceny za wynajem samochodu.
7. Na tym etapie możesz zmieniać rezerwację, auto, termin itd.
8. W celu ostatecznej rezerwacji samochodu – zostaniesz poproszony o podanie e-maila.
9. Otrzymasz na niego kod rezerwacyjny, który posłuży do potwierdzenia rezerwacji.
10. PAMIĘTAJ! U NAS ODWOŁANIE REZERWACJI JEST BEZPŁATNE!

Zobacz jak zarezerwować samochód online!

wypożyczalnia aut online

wynajem aut online